Kişiye Özel Hizmetler

Özel Hizmet Talebi Oluştur!

  Özel çalışmalar nasıl yapılır?

  Aradığınız hizmet sitemizde listelenmiyorsa, istediğiniz hizmet için yukarıda bulunan formu doldurun ve size özel çalışma yapan uzmanlardan teklif alın.

  İnternet üzerinde yaptırmak istediğiniz hizmetleri bulamıyor musunuz? Hemen destek olalım ve en kısa sürede ihtiyacınız olan hizmeti size sağlayalım.

  Aşağıda listelenen hizmetler müşterilerimizin talepleridir ve hepsi için teklifler gönderilmektedir.

  Google Maps kötü yorumların silinmesini istiyorum! - ⭐Hakan K.
  Haritama sürekli kötü yorum atan rakip firmalar var bu yorumları sildirmek için destek istiyorum. 🔔(5 Teklif gönderildi)
  YouTube kanalım için intro istiyorum! - ⭐Ece T.
  1 yıldır youtube kanalım var ve bu kanalımda bana özel video girişlerinde kullanacağım intro yapılmasını istiyorum. 🔔(7 Teklif gönderildi.)
  SEO paketi istiyorum! - ⭐Arda M.
  Kişisel blog sitem var. Blog sitemin daha üstlerde çıkmasını istiyorum. Bundan dolayı SEO paketi tanıtım ve backlink hizmetlerine ihtiyacım var. 🔔(4 Teklif gönderildi.)
  Instagram hesabımın yönetilmesini istiyorum! - ⭐Cansu D.
  Butik sayfam var her gün buraya tasarım çalışmaları yapacak birini arıyorum. Sayfamın yapısına uygun videolar ve görseller oluşturulacak. 🔔(12 Teklif gönderildi.)
  Wordpress sitemi düzenlettirmek istiyorum! - ⭐Mustafa B.
  Wordpress sitemizde düzenlenmesi gereken bazı alanlar var. Bu alanların düzenlemesini yapacak yine eklemekler yapacak biri lazım. 🔔(6 Teklif gönderildi.)
  Sunum dosyalarımı hazırlayacak birini arıyorum! - ⭐Makbule T.
  Yoğunluğumdan dolayı sunum dosyalarımla ilgilenecek vaktim olmuyor. Bu düzenlemeleri yapacak birine ihtiyacım var yapması gerekenleri söyleyeceğim. 🔔(5 Teklif gönderildi.)
  Hakkında

  Size Özel Çalışmalar

  Aradığınız hizmeti hiç bir sitede bulamadınız mı? Öyleyse vakit kaybetmeden hemen talep oluşturun ve size özel çalışma başlatalım.

  Özel talepleriniz en kısa sürede değerlendirilir ve olabildiğince hızlı şekilde teslim edilir. İşin dinamiklerine hakim ekibimiz sayesinde tüm çalışmalarınız güvenle ve özenli olarak tamamlanır.

  Mesaj yaz!
  Canlı Destek Çevrim İçi!
  Merhaba,
  Uzman yardımı ister misin?