Google Yorum Satın Al 2022

Hakkında

Google yorumlar ile işletme puanınızı yükseltiyoruz

Yüksek işletme puanına sahip ol!

Google haritalarda üst sıralara yüksel müşteri potansiyelin artsın.

Potansiyel müşterilerinize ulaşmak için; Google harita yorum satın al ve harita puanların rakiplerinin karşısında değer kazansın. Haritanıza yapılan olumsuz yorumları silmek her zaman kolay olmayabilir. Burada devreye giren Google yorum hizmeti servisimiz sayesinde sizlerde yüksek işletme skoruna sahip olabilirsiniz.

ÜCRET

FİYATLANDIRMA

10 Yorum
1-3 Gün Arası Teslim
1.000 TL / 10 Yorum
 • %100 Türk Hesaplar
 • 5 Yıldızlı Yorumlar
 • Sizin İstediğiniz Yorumlar
 • Silinmeme Garantili Yorumlar
Satın al
Popüler
30 Yorum
2-3 Gün Arası Teslim
3.000 TL / 30 Yorum
 • %100 Türk Hesaplar
 • 5 Yıldızlı Yorumlar
 • Sizin İstediğiniz Yorumlar
 • Silinmeme Garantili Yorumlar
Satın al
50 Yorum
3-5 Gün Arası Teslim
5.000 TL / 50 Yorum
 • %100 Türk Hesaplar
 • 5 Yıldızlı Yorumlar
 • Sizin İstediğiniz Yorumlar
 • Silinmeme Garantili Yorumlar
Satın al

Google Maps Yorumları Ne Avantaj Sağlar?

Google yorum hizmeti ile birlikte benim işletmem haritanıza gelen yorumların sayısını artırıyoruz. Sizlerde haritanızda değerli yorumlar kazanarak yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. Google yorum alma 5 yıldız + olumlu yorumlar için hizmetimizi satın alın. Tek yapmanız gereken bizlere harita linkinizi göndermeniz herhangi bir şifre vb. istemeden işlemleriniz gerçekleştiriyoruz.

Bu işlemler google maps yorum botu olmadan tamamen organik ve gerçek kullanıcılar tarafından google business yorumları gönderilmektedir. Fake yorumların böylelikle önüne geçiyoruz. Google firma yorumları hile olarak tanımlanmaması için işlemlerimizi geliştiriyoruz.

Müşterilerinizden google harita yorum isteme ve yorum yazdırma belki bir çözüm olabilir fakat zor bir süreçtir. Genellikle bu taleplerinizden Google yorum kasma düşünceniz müşterileri rahatsız edebilir.

Geliştirmiş olduğumuz Google yorum sistemi, konum özellikli olarak çalışır ve firma yorumlarına yansır ortalama puanı yükseltir.

İşletme Puanı Yükselir
Google benim işletmem üzerinden yapacağımız yorumlar ve 5 yıldızlı oylar sayesinde işletme puanınız artacaktır.
Müşterileriniz Artar
google maps yorum satın alarak olumlu yorum alarak daha fazla müşteri elde etme şansı yakalarsınız.
Satışlarınız Yükselir
Google yorum satın alarak haritalarda yüksek işletme puanına sahip olduğunuz gören müşteriler sizin ürün ve hizmetleriniz alma konusunda daha istekli olurlar.
Popüler İşletme Olursunuz
Önerilen yorumlar ve 5 yıldızlı yorum attırma sayesinde herkes işletmenizi tanımış olur ve satın alma kararlarına pozitif yönde etki etmiş olursunuz.
Telefonla Aranma Oranınız Artar
Aradıkları ürün/hizmetlere hızlı ulaşmak isteyen müşteriler işletme puanınız yüksek diye sizi arayacaktır.
Görüntülenmeniz Artar
Google haritalarda yüksek şirket yorum puanına sahip mağazalar aramalarda daha üst sıralarda yer almaktadır. Bundan dolayı işletmeniz sorgulamalarda daha fazla görünecektir.

Google Yorumlar Nasıl Yapılır?

Google harita yorumlar sayesinde işletmenizin daha üst sıralarda çıkmasını sağlayabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Uzman ekiplerimiz tarafından işletmenize özel olarak yorumlarınız hazırlanır. Öne çıkarmak istediğiniz hizmetler veya ürünleri anahtar kelime olarak çalışması yapılmaktadır.

Ayrıca uygun gördüğünüz ve sizin hazırlamış olduğunuz harita yorumlarda yapılabilir. Adet bazlı olarak kısa sürede veya belirlediğiniz süreçlere göre değerlendirmeleriniz haritanıza gönderilir. Bir çok kişi günümüzde işletmeleri haritadan bularak ve yorumlarını inceleyerek tercih ediyor. Bunun bilincinde olarak işletmenize yapılan yorumlar yapay değil, gerçekçi ve organik bir yapıda olması için titizlikle işlem sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular
 • Yorumları Verebilir miyim?

  Evet. Haritaya girilecek yorumları sizin vermeniz gereklidir. Dilediğiniz yorumları Google harita adresinize %100 türk kullanıcılar girecektir.

 • Satın aldığım yorumlar haritaya ne zaman gönderilir?

  Google harita yorumlarının girilme süreleri almış olduğunuz paket özelliklerinin en altında yer almaktadır. Belirtilen süreç içerisinde yorumlarınız haritaya girilmiş olacaktır.

 • Google yorum atan kullanıcılar Türk mü?

  Kullanıcı hesapları %100 Türk hesaplardır ve yorumlarınız Türkçe olarak girilecektir.

 • Google yorumlar silinir mi?

  Yapılan yorumlar kesinlikle silinmeme garantilidir. Google kaynaklı yorumlar silinse dahi aldığınız kadar yorum haritanıza yeniden girilerek telafi edilir.

 • Hizmet iadesi var mı?

  Verdiğimiz hizmetin geri dönüşü söz konusu olmamasından dolayı hizmet iadesi maalesef yoktur.

Whatsapp Destek Hattı!
Mesaj yaz!
Canlı Destek Çevrim İçi!
Merhaba,
Uzman yardımı ister misin?