Doktorlar için Profesyonel Dijital Pazarlama ve Marka Tanıtım Hizmeti

Hakkında

Doktorlar İçin Dijital Pazarlama

Doktorlar için hazırlamış olduğumuz bu kapsamlı dijital tanıtım hizmeti ile sizlerde vermiş olduğunuz hizmetleri en etkin şekilde tanıtabilirsiniz.

Örneğin; bir websiteniz var ve aramalarda yeterli sonuçları alamıyor musunuz? Tanıtım hizmetlerimiz sayesinde internet siteniz üst sıralara yükselecektir. Ayrıca Google aramalarında ve diğer sosyal mecralarda yeterli düzeyde takipçi kitlesine ulaşamıyorsanız uzman ekibimiz her zaman size yardımcı olacaktır.

İsminizi Google da arattığınızda hiç bir sonuç alamıyorsanız yeteri kadar marka çalışması yapmadığınızı gösterir. İsteklerinize özel hazırlamış olduğumuz tanıtım paketleri ile görünürlüğünüzü ve bilinirliğinizi artıyoruz.

Doktor Takvimi
DoktorTakvimi.com sitesinde vermiş olduğunuz hizmetleri ön plana çıkarmak için olumlu yorum desteği sağlıyoruz.
Doktor Sitesi
Doktorsitesi.com adresinde doktorların oylandığı bu platformda sizi destekleyecek ve tanınmanızı sağlayacak yorum desteği sunuyoruz.
Hakkında

Marka/Brand Çalışmaları

Doktorların yanı sıra hastaneler ve kliniklere özelde marka tanıtım çalışmaları gerçekleştirdik. Sağlık sektöründe yer alan bir çok işletme için çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışmalarda gizliliğiniz kesinlikle korunur ve referans olarak yapılan çalışmalar başka şahıslarla ve kurumlarla asla paylaşılmaz.

Google Haritalar
Bir çok kişinin en yakınında bir hizmet ararken kullandığı Google haritalar için işletmenizin harita sayfasına aramalarda öne çıkacağınız çalışmalar yaparak olumlu yorumlarla işletme hesabınızın puanını ve yorum sayısını yükseltiyoruz.
Forum Tanıtım
Türkiye ‘de popüler forum sitelerinde hizmetleriniz hakkında bilgiler verilecek forum tanıtım çalışması yapıyoruz.
Ekşi Sözlük & Uludağ Sözlük Tanıtım
Türkiye ‘nin en popüler ve en elit iki sözlüğünde markanız ve ismine ait tanıtım çalışmaları yürütüyoruz.
Hakkında

Sosyal Medya Tanıtım Hizmetleri

Aşağıdaki tanıtım paketlerine bakabilir ve istekleriniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Eğer hangi hizmetin sizin için uygun olacağında kararsızsanız uzmanlarımıza destek hattından ulaşabilirsiniz.

Instagram Gerçek Takipçi
Instagram hesabınızı daha popüler ve takipçi oranlarını yükseltmek için gerçek takipçilerden oluşan çalışma yapıyoruz.
Instagram Organik Yorum
Instagram sayfanızda dikkat çekmek, öne çıkarmak istediğiniz ve konuşulmasını dilediğiniz konuları yorumlar ile harekete geçiyoruz.
Instagram Beğeni
Paylaştığınız gönderiler yeteri kadar etkileşim almıyor ve bu yüzden takipçi oranlarınız yükselmiyorsa sizlere bu konuda destek veriyoruz.

Doktorlar için tanıtım hizmeti ne fayda sağlar?

Günümüzde sağlık alanı yerel yapıda hizmet vermekten artık global hizmete dönmüş bulunmaktadır. Bunun en iyi örneği yurtdışından ülkemize bir çok branşta hizmet almak için geldikleri göstermektedir. Bunların başında saç ekimi ve estetik alanında çok fazla turist ülkemizde bu hizmetlere talep göstermektedir.

İster yerel, ister global olarak hizmet veriyor olun. Dijital mecralarda marka bilinirliğiniz önem arz etmektedir. Yapmış olduğumuz tanıtım paketleri ile bir çok referansa sahip olacaksınız. Türkçe ve yabancı dillere referans çalışmalarımız mevcuttur.

Marka değeriniz yükselecek ve aramalarda görüntülenmeleriniz artacaktır dolayısıyla istediğiniz hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacağız.

Sıkça Sorulan Sorular
 • Paketleri nasıl satın alabilirim?

  Almak istediğiniz paket için canlı destek hattına yazarak hemen hizmet alabilirsiniz.

 • Hangi hizmet bana uygun?

  Sizin için uygun hizmet hangisi emin değilseniz destek ekibimize yazarak isteklerinizi anladıktan sonra size uygun hizmeti verebiliriz.

 • Hizmetler ne işe yarıyor?

  Tüm hizmetler sektörünüzde online olarak insanların sizleri bulmasını sağlar. O yüzden her hizmetin kendine özel yapısı vardır.

 • Hizmet iadesi var mı?

  Verdiğimiz hizmetin geri dönüşü söz konusu olmamasından dolayı hizmet iadesi maalesef yoktur.

Whatsapp Destek Hattı!
Mesaj yaz!
Canlı Destek Çevrim İçi!
Merhaba,
Uzman yardımı ister misin?